До відома!

Дата: 23.03.2021 16:00

22 березня 2021року міський голова провів щотижневу нараду за участю начальників відділів та управлінь виконавчого комітету Яремчанської міської ради, начальників комунальних підприємств, керівників служб охорони здоров’я.

У ході наради розглядалися питання щодо стану укладання договорів споживачами на вивезення твердих побутових відходів, необхідності влаштування сортувальної лінії твердих побутових відходів та покращення вуличного освітлення  з метою скорочення обсягів споживання енергетичних ресурсів та зменшення витрат на утримання мережі вуличного освітлення.

Також обговорено ряд питань стосовно ефективності роботи закладів освіти.

Керівники відділів та управлінь доповіли про свою виконану роботу та проблемні питання.

Головний лікар КНП "Яремчанська центральна міська лікарня" Олександр Соколюк проінформував присутніх про епідемічну ситуацію в місті щодо захворюваності на гострі респіраторні захворювання та COVID-19.

За результатами наради надано ряд доручень відповідальним керівникам.

Міський голова Андрій Мироняк привітав з професійним святом працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, яке відзначається в Україні в третю неділю березня.

Вітаючи комунальників, Андрій Іванович подякував за роботу, побажав міцного здоров'я і сил, витримки і терпіння, успіхів і добробуту всім причетним до свята та вручив представникам комунальних підприємств Почесні грамоти міського голови.