До відома!!!

Дата: 25.03.2021 16:24

22 березня 2021 року в Головному управлінню Держгеокадастру в Івано-Франківській області відбулась нарада за участю:

начальника Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області – Наталії Гаврищук;

міського голови – Андрія Мироняка;

начальника відділу земельних відносин – Любомира Мироняка;

державного кадастрового реєстратора відділу Держгеокадастру в місті Яремче – Павла Михайлецького;

в.о. директора Карпатського національного природного парку – Володимира Слободяна;

головного природознавця, заступника директора Карпатського національного природного парку – Ігора Купчака;

представників ТОВ науково-виробничого підприємства «Агроресурссистем».

У ході наради було розглянуто питання вилучення земельних ділянок із території Карпатського національного природного парку згідно Указу Президента України від 23.02.2010 року №215/2010 «Про розширення території Карпатського національного природного парку» для включення їх до складу земель територіальних громад м. Яремче, с. Микуличин. с. Татарів, смт. Ворохта, с. Яблуниця, с. Поляниця.

Для реалізації даного Указу було вирішено:

1. ТОВ науково-виробничому підприємству «Агроресурссистем» впорядкувати технічну документацію щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), подати дану документацію на реєстрацію земельних ділянок Карпатського національного природного парку та внесення їх відомостей до Державного земельного кадастру (м. Яремче, с. Микуличин, с. Татарів, смт. Ворохта).

2. Карпатському національному природному парку звернутися до ДП «Делятинське лісове господарство» щодо надання згоди (нотаріально засвідченої) про включення 1075,7976 га земель державної власності в територію Карпатського національного природного парку.

3. Карпатському національному природному парку провести тендер на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території с. Яблуниця та с. Поляниця.

Це дасть можливість місцевим жителям населених пунктів Яремчанської міської ради оформити право власності на земельні ділянки та житлові будинки, що знаходяться на землях Карпатського НПП та повноправно користуватися земельними ділянками.