До відома!

Дата: 26.03.2021 15:46

23 березня 2021 року під головуванням міського голови Андрія Мироняка відбулося засідання виконавчого комітету Яремчанської  міської ради.

У роботі взяли участь 18 членів виконавчого комітету Яремчанської міської ради, керівники відділів та управлінь виконавчого комітету, керівники служб охорони здоров’я, начальники комунальних підприємств.

На розгляд членів виконавчого комітету було винесено такі питання:

1.Про  роботу служби у справах дітей міськвиконкому, спрямовану на попередження негативних проявів серед дітей та проведення профілактичної роботи з батьками, які не виконують обов’язки щодо виховання та утримання своїх дітей.

2.Про надання дозволу на укладання договору дарування.

3.Про комісію з питань захисту прав дитини.

4.Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг».

5.Про затвердження висновку опікунської ради.

6.Про внесення змін до рішення міськвиконкому від 29.09.2020 року №82 «Про затвердження фактичної мережі закладів освіти міста на 2020-2021 навчальний рік».

7.Про затвердження норм утворення твердих побутових відходів на території села Микуличин.

8.Про затвердження тарифу на вивезення твердих побутових відходів СКП «Добробут-М» для населення, бюджетних установ та інших підприємств, організацій.

9.Про погодження безкоштовної передачі у власність філії «Південна» АТ «Прикарпаттяобленерго» кабельної лінії.

10.Про  надання дозволів на розміщення дитячих атракціонів.

11.Про  надання дозволу на розміщення парку атракціонів «Адреналін».

12.Про надання дозволу на розроблення детального плану території.

13.Про надання дозволів на присвоєння поштових адрес.

14.Про регламент виконавчого комітету Яремчанської міської ради.

15.Про наступне засідання міськвиконкому.

По всіх питаннях прийняті відповідні рішення з урахуванням змін та доповнень, які були запропоновані членами виконавчого комітету.