До відома!!!

Дата: 30.03.2021 14:52

29 березня 2021 року відбулася чергова апаратна нарада під головуванням міського голови Андрія Мироняка за участю начальників відділів та управлінь виконавчого комітету Яремчанської міської ради, начальників комунальних підприємств, керівників служб охорони здоров’я.

Керівники структурних підрозділів міської ради прозвітували про роботу за тиждень, що минув, з’ясували та проаналізували недоліки, висловили пропозиції та рекомендації щодо їх вирішення.

В ході наради розглянуто питання щодо життєдіяльності громади, зокрема:

-здійснення контролю за дотриманням правил розміщення зовнішньої реклами з додержанням правил благоустрою території населеного пункту та укладання договорів;

-уточнення даних щодо нарахування та сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Яремчанської територіальної громади;

-щодо сплати податковими агентами податку з доходів фізичних осіб до місцевого бюджету за місцезнаходженням їх філій, відділень, інших відокремлених підрозділів;

-щодо проведення заходів з благоустрою та санітарного очищення території, впорядкування малих архітектурних форм та різноманітних тимчасових споруд.

За результатами наради керівники структурних підрозділів отримали відповідні доручення.