ВІЙСЬКОВА АКАДЕМІЯ (М. ОДЕСА) ОГОЛОШУЄ ПРИЙОМ НА НАВЧАННЯ ЗА СПЕЦІАЛІЗАЦІЯМИ:

Дата: 13.04.2021 09:30

ВІЙСЬКОВА АКАДЕМІЯ (М. ОДЕСА)

ОГОЛОШУЄ ПРИЙОМ НА НАВЧАННЯ ЗА СПЕЦІАЛІЗАЦІЯМИ:

Управління діями підрозділів:

????Десантно – штурмових військ;

????Морської піхоти;

????Військової розвідки;

????Сил спеціальних операцій.

????Організація розвідувально-інформаційної роботи у військових частинах (підрозділах) спеціальних операцій;

????Автомобілі та автомобільне господарство;

????Транспортна логістика;

????Речове забезпечення військ (сил );

????Продовольче забезпечення військ (сил );

????Забезпечення підрозділів (частин, з’єднань) ракетним паливом, пальним та мастильними матеріалами;

????Експлуатація і ремонт ракетного, артилерійського озброєння;

????Боєприпаси, вибухові пристрої, освітлювальні та сигнальні засоби.

????Військова академія (м. Одеса) – це сучасний вищий військовий навчальний заклад, що здійснює підготовку офіцерів для Збройних Сил України та інших військових формувань, за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр», «магістр».

????Термін навчання – 4 та 6 років.

Підготовка здійснюється за схемою навчання «курсант», за рахунок видатків державного бюджету – за державним замовленням.

Курсанти академії проживають в сучасно обладнаних казармах на території навчального закладу. Протягом навчання курсанти забезпечуються військовою формою одягу, триразовим харчуванням та виплатою стипендій для всіх без винятку.

Під час навчання в академії курсанти поглиблено вивчають іноземну мову та за результатами іспитів щороку мають можливість навчатися за кордоном у провідних військових навчальних закладах світу (Франція, Велика Британія, США, Туреччина).

Вимоги до кандидатів:

??цивільна молодь та ліцеїсти віком від 17 до 30 років;

??військовослужбовці та військовозобов’язані, які мають повну загальну середню освіту віком до 30 років.

- не нижче 100 балів з конкурсних предметів.(можливі зміни до прохідного балу за результатами ЗНО. інф. див. на сайті академії).

Військова академія (м. Одеса) приймає на другий (третій) курс осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого бакалавра на визначену кількість місць для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра за умови вступу на споріднений напрям підготовки.

Прийом до Військової академії (м. Одеса) здійснюється за результатами зовнішнього незалежного оцінювання з відповідних загальноосвітніх предметів :

??Українська мова;

??Математика;

??Фізика, або історія України, або іноземна мова, або географія.

Вступники обов’язково складають вступні випробування:

- професійний психологічний відбір;

- оцінка рівня фізичної підготовленості;

- заключний медичний огляд військово-лікарською комісією.

Вступники з числа випускників військових (військово – морських) ліцеїв та ліцеїв з посиленою ПВФП можуть брати участь у конкурсі за результатами вступних іспитів з конкурсних предметі, без сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО)

Для отримання «залік» з фізичної підготовки необхідно набрати суму балів відповідно вимогам правил прийому.

????Вступники, які виявили бажання вступити до Військової академії (м. Одеса), для оформлення особової справи кандидата на навчання подають заяву до районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки за місцем проживання у період з 1 січня до 1 червня поточного року.

Вступники з числа військовослужбовців подають рапорт за командою з 1 січня до 1 квітня року вступу.

Документи вступника повинні надійти до Військової академії (м. Одеса) у терміни, визначені правилами прийому.

Наша адреса:

65009, м. Одеса, вул. Фонтанська дорога 10.

Відповідальний секретар приймальної комісії

Крічфалушій Михайло Володимирович

097-470-13-28 073-157-09-01 048-63-76-60 (1-32)

За детальною інформацією Ви також можете звернутися до центрів комплектування та соціальної підтримки за місцем проживання.