Дата: 13.04.2021 13:55

про оприлюднення регуляторного акта

проекту рішення «Про встановлення ставок та пільг із сплати  податку

на нерухоме майно, відмінне від земельної  ділянки на

території Яремчанської міської ради»

Представлений проект регуляторного акта розроблено на виконання п.12.3 статті 12 Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI (зі змінами) та постанови Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 № 483 «Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки».

Проект регуляторного акта передбачає затвердження ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, залежно від місця розташування (зональності) та типів об’єктів нерухомості згідно; пільг для фізичних осіб та юридичних осіб, наданих відповідно до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України, із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки; меж розташування (зональності) об’єктів нерухомого майна.

З повним текстом проекту рішення та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитись на офіційному сайті Яремчанської міської ради  https://yaremcha-miskrada.gov.ua/  в розділі Регуляторна політика – проекти рішень регуляторних актів.

ПРОПОЗИЦІЇ ТА ЗАУВАЖЕННЯ  до проекту рішення Яремчанської міської ради від фізичних та юридичних осіб приймаються відділом економічного розвитку, туризму, зовнішніх звязків та інвестиційної політики міськвиконкому в письмовому та електронному вигляді протягом 1 (одного) місяця з дня оприлюднення на офіційному веб-сайті Яремчанської міської ради  проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу за адресою:

78501, м. Яремче, вул. Свободи, 266, II поверх (каб.16);

факсом: 2-30-02;  тел.2-30-01;