ОГОЛОШЕННЯ!!!

Дата: 13.04.2021 15:30

12 квітня 2021 року міський голова Андрій Мироняк провів чергову апаратну нараду за участю начальників відділів та управлінь виконавчого комітету Яремчанської міської ради, начальників комунальних підприємств, керівників служб охорони здоров’я.

Учасники наради обговорили ряд важливих питань, що стосувалися подальшого розвитку громади, окреслено основні завдання щодо організації роботи на наступний тиждень.

Серед пріоритетних завдань:

-організація навчально-виховного процесу у закладах загальної та дошкільної освіти;

-діяльність робочої групи щодо обліку споживачів послуг з вивезення твердих побутових відходів, оновлення даних про об’єкти торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг, обліку домогосподарств в Яремчанській міській територіальній громаді;

-інвентаризація гідротехнічних споруд водних об’єктів;

-здійснення належного контролю за розміщенням зовнішньої реклами та укладення нових договорів;

-проведення моніторингу земель комунальної власності з метою виявлення земельних ділянок, які можуть бути включені до переліку земельних ділянок для оренди та контроль надходжень до місцевого бюджету;

-зміцнення матеріальної бази закладів охорони здоров’я;

-співфінансування з інших територіальних громад у галузі освіти та охорони здоров’я.

Директор  КНП «Яремчанська центральна міська лікарня» Олександр Соколюк проінформував про епідемічну ситуацію в громаді щодо захворюваності на COVID-19.

За підсумками обговорення питань міським головою Андрієм Мироняком були надані відповідні доручення, адже якість життя мешканців громади залежить  від спільної, злагодженої роботи у різних напрямках діяльності та швидке реагування на вирішення проблем, тому кожен фахівець на своєму місці повинен розуміти ступінь відповідальності.