До відома!

Дата: 16.04.2021 09:23

Кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності.

Ці чинники впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм.

15 квітня 2021 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Яремчанської  міської ради під керівництвом  -  Озоровича Василя Васильовича, голови комісії, керуючого справами виконавчого комітету.

У засіданні брали участь:   начальник та спеціалісти  служби у справах дітей, представники  відділів та управлінь виконавчого комітету,охорони здоров’я, філії міського центру зайнятості, поліції.

На засіданні комісії розглядались питання:

1. Про   захист майнових  та житлових прав дітей, що проживають на території громади.
  2. Про затвердження плану спільних дій щодо забезпечення захисту прав дітей від  психологічного насильства внаслідок конфліктів між батьками.
  3. Про стан виховання та утримання дітей в сім’ях.
  4.  Про продовження терміну перебування дитини в Івано-Франківському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей.
  5.  Про розгляд спору щодо участі батька у вихованні та утриманні дитини   та про затвердження графіку зустрічей батька з сином.
  6. Про влаштування дітей до оздоровчого закладу.
  7. Інші.

У ході засідання було заслухано клопотання та заяви, що надійшли протягом  березня - квітня 2021 року. Члени  комісії,  брали активну участь у обговоренні, висловлюючи власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень. З'ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо.

Після розгляду питань були прийняті рішення та надано відповідні рекомендації.