Відбулась восьма сесія Яремчанської міської ради восьмого скликання

Дата: 16.04.2021 14:11

15 квітня 2021 року відбулося  пленарне засідання восьмої сесії Яремчанської міської ради восьмого скликання. В роботі сесії взяли участь міський голова Андрій Мироняк, перший заступник міського голови Роман Якубовський, секретар міської ради Петро Жіляк, керуючий справами виконавчого комітету Василь Озорович, староста с.Микуличин Василь Скірчук, керівники структурних підрозділів міської ради та її виконавчого комітету, керівники комунальних підприємств та організацій міста. Із 26 депутатів на засіданні сесії були присутні 25.

На порядок денний пленарного засідання сесії було винесено 27 питань, а саме:

1.Про внесення змін до бюджету Яремчанської міської  територіальної  громади   на 2021 рік.

2.Про затвердження Положення про фінансове управління  міськвиконкому.

3.Про розгляд земельних питань.

4.Про виготовлення експертних грошових оцінок земель несільськогосподарського призначення.

5.Про розроблення проекту  землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Микуличин.

6.Про продаж у власність земельної ділянки.

7.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою

щодо інвентаризації земельної ділянки під дорогами та провулками на території Яремчанської міської ради.

8.Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 24.12.2020 року

№34-2/2020 «Про затвердження   Програми земельної реформи Яремчанської міської територіальної  громади на 2021-2023 роки».

9.Про надання дозволу на розроблення детальних  планів території.

10.Про внесення змін до рішення міської ради від 10.12.2020 року №6-1/2020.

11.Про внесення змін до рішення міської ради від 18.02.2021 № 89-6/2021.

12.Про внесення змін до  рішення міської ради від 20.06.2018 року  №355-22/2018  «Про затвердження в новій редакції  Положення про обчислення і сплату збору за місця паркування транспортних засобів».

13.Про перейменування та оптимізацію  структури управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Яремчанської міської ради

14.Про надання згоди на співробітництво територіальних громад.

15.Про внесення змін до рішення міської ради від 18.01.2021 №56-3/2021 «Про впорядкування діяльності закладів культури.

16.Про затвердження Програми  профілактики злочинності, зміцнення правопорядку, захисту прав і свобод громадян, боротьби з корупцією і організованою злочинністю на території Яремчанської міської ради на  2021-2025 роки.

17.Про програму удосконалення роботи управління Державної казначейської служби України у м.Яремчі та комп’ютерно-інформаційного забезпечення обслуговування місцевих бюджетів за доходами та видатками на 2021-2025 роки.

18.Про затвердження розпорядження  міського голови.

19.Про внесення змін до тарифікаційного списку в закладі позашкільної освіти

«Будинку творчості дітей та юнацтва» м. Яремче Яремчанської міської ради.

20.Про внесення змін до Програми розвитку  фізичної  культури і спорту на 2021-2025  роки в Яремчанській міській територіальній громаді.

21.Про внесення змін до  штатного розпису Микуличинського ліцею.

22.Про затвердження Положення про архівний відділ Яремчанської

міської ради в новій редакції.

23.Про затвердження Положення про управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Яремчанської міської ради в новій редакції.

24.Про затвердження Положення про відділ містобудування,архітектури,

будівництва та житлово-комунального господарства виконавчого

комітету Яремчанської міської ради.

25.Про затвердження переліку об’єктів  комунальної власності Яремчанської міської ради для відчуження шляхом продажу.

26.Про звернення міської ради.

27.Про надання дозволу на списання транспортних засобів.

В результаті обговорення з усіх питань було ухвалені відповідні рішення.

В «різному» міським головою та депутатами піднімалися питання щодо організації харчування дітей у закладах освіти, надання одноразової грошової допомоги на лікування, діяльності робочої групи щодо обліку споживачів послуг з вивезення твердих побутових відходів, оновлення даних про об’єкти торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг, обліку домогосподарств в Яремчанській міській територіальній громаді, виявлення додаткових ресурсів наповнення місцевого бюджету, аналізу своєчасності та повноти сплати туристичного збору до місцевого бюджету територіальної громади.