Дата: 22.04.2021 11:34

про оприлюднення проекту регуляторного акта

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проект рішення Яремчанської міської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Яремчанської міської ради». Проект розроблений відділом земельних відносин Яремчанського міськвиконкому.

Основною метою прийняття регуляторного акта є встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку.

Проект рішення разом з аналізом регуляторного впливу проекту рішення Яремчанської міської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Яремчанської міської ради» розміщено на офіційному веб-сайті Яремчанської міської ради – https://yaremcha-miskrada.gov.ua  у розділі «Регуляторна політика».

Зауваження та пропозиції до проекту рішення Яремчанської міської ради приймаються на протязі місяця в письмовому або електронному вигляді на адресу: 78500, Івано-Франківська область, м. Яремче, вул. Свободи, 266, тел. (03434) 2-12-04, e-mail: zem.resursmvk@ukr.net