Дата: 25.05.2021 13:18

Управління освіти, культури, спорту та молодіжної політики  у м.Яремче оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора  Яремчанського ліцею №2  виконавчого комітету Яремчанської міської ради.

Найменування та місцезнаходження закладу: м.Яремче вул. Свободи,98.

Найменування посади: директор Яремчанського ліцею №2.

Умови оплати праці: посадовий оклад, доплати, надбавки директору закладу освіти визначені чинним законодавством, постановами КМУ від 31.08.2002р.№1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної  тарифної сітки і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ закладів та організації окремих галузей бюджетної сфери» та наказу МОН від 26.09. 2005р. №557 «Про впорядкування умов оплати праці та затверджених схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», інших нормативних документів.

Кваліфікаційні вимоги:

• громадянство України;
  • вільне володіння державною мовою;
  • вища освіта ступеня не нижче магістра (спеціаліста);
  •  стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, високі моральні якості, а також  стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Додаткові вимоги:

• досвід в організації,  виконанні та стратегії розвитку освітніх проектів;
  • лідерські якості, ініціативність, вміння керувати, мотивувати і організовувати роботу команди;
  • вміння володіти процесами делегування та стратегічного планування роботи;
  • високі комунікативні навички;
  • взаємодія з батьками, батьківською радою, учнями та працівниками;
  • високі презентаційні навики.

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання:

•  заява про участь у конкурсі з поданням згоди на обробку персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копія паспорта громадянина України;
  • копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
  • копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на день їх подання;
  • довідка про відсутність судимості;
  • довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Документи приймаються до 17.15 години   25 червня  2021 року  до відділу загальної, організаційної роботи та інформаційної політики виконавчого комітету Яремчанської  міської ради за адресою: м. Яремче, вул. Свободи,266.

Дата, час і місце проведення конкурсу:  29 червня 2021р. о 10.00 год.  в залі засідань виконавчого комітету Яремчанської міської ради, що знаходиться по вулиці Свободи,266 (І-й поверх).

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу:

Янко Любов Олександрівна - 0974448300