Дата: 28.05.2021 15:58

27 травня 2021 року під головуванням міського голови Андрія Мироняка відбулося засідання десятої чергової сесії міської ради восьмого скликання.

Традиційно сесія розпочалася з виконання Державного Гімну України та спільної молитви.

На засіданні сесії були присутні 20 депутатів міської ради восьмого скликання з 26 обраних. Розглянуто 17 питань порядку денного:

1.Про внесення змін до бюджету Яремчанської міської територіальної громади на 2021 рік.

2.Про виконання бюджету Яремчанської міської територіальної громади за I квартал 2021 року.

3.Про розгляд земельних питань.

4.Про виготовлення експертних грошових оцінок земель несільськогосподарсь-кого призначення.

5.Про затвердження Положення про відділ земельних відносин виконавчого комітету Яремчанської міської ради.

6.Про надання дозволу на розроблення детальних планів території.

7.Про затвердження детального плану території.

8.Про затвердження Положення про відділ туризму, зовнішніх зв’язків та інвестиційної політики виконавчого комітету Яремчанської міської ради.

9.Про затвердження Положення про відділ обліку та звітності Яремчанського міськвиконкому в новій редакції.

10.Про затвердження Положення про відділ економічного розвитку виконавчого комітету Яремчанської міської ради.

11.Про внесення змін до рішення міської ради від 20.06.2018 року №355- 22/2018 «Про затвердження в новій редакції Положення про обчислення і сплату збору за місця паркування транспортних засобів».

12. Про передачу автомобіля.

13. Про внесення змін до «Міської комплексної програми соціального захисту населення Яремчанської міської ради на 2021-2023 роки», затвердженої рішенням міської ради від 24.12.2020 № 29-2/2020.

14.Про внесення змін до міської Програми розвитку освіти на 2016-2023 роки (із змінами).

15.Про надання згоди на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна.

16.Про звернення міської ради.

17.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки під дорогами та провулками на території Яремчанської міської ради.

Після  обговорення даних питань, врахування всіх зауважень та пропозицій, було прийнято відповідні рішення.

В «різному» міським головою та депутатами піднімалися питання щодо запланованого обсягу робіт по капітальному ремонту доріг по вул.Довбуша, Ковпака, Руднєва, Галицькій, реалізації проекту - переможця обласного конкурсу проектів та програм місцевого самоврядування «Остання криївка», забезпечення в закладах освіти Яремчанської міської територіальної громади доступу до інтернету та високої швидкості з’єднання в школах, які вже підключені до мережі, встановлення відеоспостереження, співпраці з інвесторами, впровадження інновацій, створення умов для розвитку місцевого бізнесу. Це дозволить підвищити інвестиційну привабливість громади та розширити кількість робочих місць.

Міський голова Андрій Мироняк зазначив, що одним з безумовних пріоритетів у нашій роботі є наповнення бюджету. Адже саме від своєчасного та повного наповнення казни залежить забезпечення економічного добробуту, сталого і багатогранного розвитку громади.

Однією із основних функцій міської ради є гуманітарна функція, яка передбачає створення умов для інтелектуального, духовного і фізичного розвитку громадян. З метою збереження національних традицій, організації змістовного дозвілля населення, підтримки обдарованої молоді і дітей, підвищення культурного рівня та естетичного виховання населення, урізноманітнення проведення культурно-масових заходів, 29 травня 2021 року на площі біля Будинку культури буде проведена дискотека, яка в подальшому відбуватиметься щосуботи. Крім того, налагоджено співпрацю з Івано-Франківським національним академічним драматичним театром щодо проведення вистав на території Яремчанської міської територіальної громади, зокрема 13.06.2021 року о 16 год. в Будинку культури м.Яремче відбудеться вистава «Енеїда».