Повідомлення про проведення громадського обговорення

Дата: 27.05.2021 09:36

14 ЧЕРВНЯ 2021 року о 15:00 годині

в приміщенні виконавчого комітету Яремчанської міської ради

(зал засідань, І поверх) відбудуться обговорення проектів рішень міської ради щодо встановлення розмірів ставок місцевих податків і зборів

з 01.01. 2022 рік, а саме:

• проекту регуляторного акта – рішення Яремчанської міської ради

«Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Яремчанської міської ради»;

• проекту регуляторного акта – рішення Яремчанської міської ради

«Про затвердження Положень «Про оренду земельних ділянок» та «Про ставки, порядок їх визначення та сплати орендної плати за земельні ділянки, що знаходяться на території Яремчанської міської ради»

Метою проектів є впорядкування земельних питань, підвищення інвестиційної привабливості населених пунктів Яремчанської міської ради, а також приведення земельних відносин у відповідність до норм чинного законодавства, диференціації ставок в залежності від функціонального призначення земельних ділянок, встановлення економічно обґрунтованих, єдиних ставок орендної плати, сприяння розвитку підприємницької діяльності  та отримання додаткових надходжень до міського бюджету від оренди землі.

До участі в обговоренні запрошуються суб’єкти господарювання,  громадські організації та інші зацікавлені особи.

З проектами рішень можна ознайомитися на сайті міста в розділі «Регуляторна політика» -­› «Проекти регуляторних актів».

Громадські обговорення будуть проводитись з дотриманням карантинних обмежень.

Відповідальна особа за проведення громадських обговорень: секретар міської ради Петро Жіляк  (м.Яремче, вул. Свободи, 266, тел. 2-30-08).