До відома громадян !

Дата: 23.06.2021 21:17

22 червня 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Яремчанської  міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Андрія Мироняка.

У роботі взяли участь 18 членів виконавчого комітету, керівники відділів та управлінь виконавчого комітету, керівники служб охорони здоров’я, начальники комунальних підприємств.

В рамках засідання ухвалено низку питань щодо забезпечення  життєдіяльності Яремчанської міської територіальної громади, зокрема:

1. Про затвердження планової мережі закладів освіти міста на 2021-2022 навчальний рік.

2. Про припинення діяльності закладу дошкільної освіти «Ягідка» с.Микуличин.

3. Про припинення діяльності закладу дошкільної освіти «Гірський струмочок» м.Яремче.

4. Про клопотання перед обласною державною адміністрацією про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».

5. Про надання дозволу на укладання договору дарування.

6. Про надання дозволу на приватизацію квартири.

7. Про взяття на квартирний облік.

8.Про надання дозволу на передачу в  оренду комунального майна.

9.Про надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами.

10.Про надання дозволу на встановлення виносних офісів (столів).

11.Про надання дозволів на розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності та об’єктів торгівлі.

12. Про надання дозволів  на присвоєння поштових адрес.

13.Про план роботи виконавчого комітету міської ради на друге півріччя 2021 року.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.

Міський голова Андрій Мироняк підбив підсумки виконкому та зупинився на питаннях щодо приватизації земельних ділянок, які перебувають у користуванні громадян, перспективи побудови заводу по спалюванню сміття та  ефективного використання сміття для виробництва енергії.