24 червня 2021 року під головуванням міського голови Андрія Мироняка відбулося засідання одинадцятої чергової сесії міської ради восьмого скликання.

Дата: 25.06.2021 08:20

Традиційно сесія розпочалася з виконання Державного Гімну України та спільної молитви.

Депутати та присутні у залі хвилиною мовчання вшанували пам'ять колишнього депутата Яремчанської міської ради Василя Сидорука від Івано-Франківської обласної організації політичної партії  «Всеукраїнське об’єднання  «Батьківщина».

Голова Яремчанської міської  територіальної виборчої комісії Ігор Полатайко ознайомив присутніх із постановою Яремчанської міської територіальної виборчої комісії Надвірнянського району Івано-Франківської області від 17.06.2021 року № 73 «Про визнання обраною Андрійків Марію Юріївну депутатом Яремчанської міської ради Надвірнянського району Івано-Франківської області» та постановою Яремчанської міської територіальної виборчої комісії Надвірнянського району Івано-Франківської області від 17.06.2021 року №74 «Про реєстрацію Андрійків Марію Юріївну депутатом Яремчанської міської ради».

Марія Андрійків в залі засідань склала присягу депутата.

На засіданні сесії були присутні 20 депутатів міської ради восьмого скликання з 26 обраних. Розглянуто 35 питань порядку денного:

1.Про внесення змін в рішення міської ради від 10.12.2020  № 1-1/2020 «Про підсумки виборів та початок повноважень Яремчанського міського голови і депутатів Яремчанської міської ради».

2.Про внесення змін в рішення міської ради від 10.12.2020 № 4-1/2020 «Про утворення постійних комісій Яремчанської міської ради VIII скликання та затвердження їх персонального складу».

3. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Яремчанської міської ради.

4.Про встановлення єдиного податку на території Яремчанської міської територіальної громади.

5.Про встановлення туристичного збору на території Яремчанської міської територіальної громади.

6.Про встановлення транспортного податку на території Яремчанської міської територіальної громади.

7. Про визначення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб на території Яремчанської міської територіальної громади.

8.Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Яремчанської міської територіальної громади.

9.Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки, що знаходяться на території Яремчанської міської ради.

10.Про розгляд земельних питань.

11.Про виготовлення експертних грошових оцінок земель несільськогосподарського призначення.

12.Про продаж у власність земельних ділянок.

13. Про внесення змін до тарифікаційних списків Яремчанської дитячо-юнацької спортивної школи.

14.Про внесення змін до штатного розпису і тарифікаційних списків закладу позашкільної освіти «Будинок творчості дітей та юнацтва» м.Яремче Яремчанської міської ради.

15.Про припинення відокремленого підрозділу.

16.Про внесення змін до штатного  розпису Яремчанського ліцею №1.

17.Про особливості освітнього процесу Яремчанської дитячої школи мистецтв з 01.09.2021-2022 н.р.

18.Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти.

19.Про затвердження Комплексної програми інформаційно-аналітичної роботи в інтересах органів державної влади та місцевого самоврядування з протидії проявам терористичного характеру та організованої злочинності, кібербезпеки на території Яремчанської міської ради на 2021-2023 роки.

20.Про припинення діяльності комунального підприємства «Яремчанська центральна аптека №56» шляхом ліквідації.

21.Про внесення змін у рішення міської ради від 10.12.2020 №10-1/2020 «Про утворення виконавчого комітету Яремчанської міської ради УІІІ скликання, визначення його чисельності, затвердження персонального складу.

22.Про внесення змін до бюджету Яремчанської міської територіальної громади на 2021 рік.

23.Про надання дозволу на виготовлення детальних планів територій.

24.Про внесення змін до Генерального плану    міста Яремче Яремчанської міської ради Надвірнянського району Івано-Франківської області, суміщених з Детальними планами територій.

25.Про затвердження Положення про управління соціального захисту та надання соціальних послуг населенню виконавчого комітету Яремчанської міської ради.

26.Про комплексну цільову соціальну програму запобігання виникненню надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру та підвищення рівня готовності оперативно-рятувальної служби цивільного захисту до дій за призначенням на 2021 рік.

27. Про затвердження Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді Яремчанської міської ради на 2021-2025 роки.

28. Про затвердження Бюджетного регламенту проходження бюджетного процесу Яремчанської міської територіальної громади.

29. Про надання дозволу на списання основних засобів.

30. Про затвердження в новій редакції переліків І та ІІ типу об’єктів комунальної власності Яремчанської міської ради для передачі майна в оренду.

31.Про внесення змін до Міської комплексної програми соціального захисту населення Яремчанської міської ради на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням міської ради від 24.12.2020 №29-2/2020.

32.Про внесення змін до Міської програми підтримки комунального підприємства «Яремчанська центральна аптека №56» на період 2020-2022 роки.

33. Про інвентаризацію земель Яремчанської міської ради.34. Про внесення змін до Програми     охорони довкілля, раціонального     використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки на території Яремчанської міської ради на період 2019 – 2023 років.

35. Про план роботи міської ради на друге півріччя 2021 року.

З розглянутих питань порядку денного міською радою прийнято відповідні рішення.