ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проектів документів держаного планування

Дата: 03.09.2021 14:07

На виконання Закону України «Про регулювання містобудівної документації» виконавчий комітет Яремчанської міської ради повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості проектів містобудівної документації :

Внесення змін до Генерального плану міста Яремче Яремчанської міської ради Надвірнянського району Івано-Франківської області, суміщених з Детальними   планами територій;

Детальні плани територій :

• в межах розміщення земельних ділянок загальною площею 0,3333га по вул. Свободи в м. Яремче  Яремчанської міської ради Надвірнянського району Івано-Франківської області для будівництва апартготелю;
  • в районі розміщення земельної ділянки площею 0,1031га, що знаходиться у користуванні  ТзОВ «ПОЛЯРИС ІНВЕСТ» з метою уточненя прибережно-захисної смуги струмка Чорногірчик вздовж вулиці Страчених в м. Яремче Яремчанської міської ради Надвірнянського району Івано-Франківської області;
  • в межах розміщення земельних ділянок загальною площею 0,2661га по вул. Петраша в м. Яремче Яремчанської міської ради Надвірнянського району Івано-Франківської області для будівництва  апартготелю;
  • в межах розміщення земельних ділянок загальною площею 0,1867га по вул. А. Шудравого (вул. Вітовського) в м. Яремче Яремчанської міської ради Надвірнянського району Івано-Франківської області для будівництва  та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об'єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури.

Розроблені проекти містобудівної документації  (графічні матеріали) розміщено на веб-сайті міської ради yaremcha-miskrada.gov.ua в розділі : Архітектура та містобудування. Генеральний план, для ознайомлення громадськості та прийняття пропозицій до проектної документації.

Пропозиції громадськості подаються у письмовому вигляді протягом 30 днів з часу оприлюднення матеріалів містобудівної документації  06.09.2021 року за адресою : Виконавчий комітет Яремчанської міської ради, вул. Свободи,266 м. Яремче , Надвірнянського району Івано-Франківської області ,78500.

Письмові пропозиції подаються фізичними особами із  зазначенням  прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із  особистим  підписом.  Юридичні  особи  подають  пропозиції  із зазначенням  найменування  та  місцезнаходження  юридичної  особи.
Анонімні пропозиції не розглядаються.