Повідомлення про початок процедури визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки.

Дата: 04.11.2021 16:56

Яремчанська міська рада Надвірнянського району Івано-Франківської області  повідомляє про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (далі - Заява), обсягу досліджень, методів екологічної оцінки, рівня деталізації інформації, що має бути включена до звіту про стратегічну екологічну оцінку (надалі - СЕО) документу державного планування “Проект внесення змін до генерального плану міста Яремче Яремчанської міської ради Надвірнянського району Івано-Франківської області, суміщених з детальними планами території” (надалі - ДДП).

Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДДП - Яремчанська міська рада.

Термін процедури громадського обговорення – 15 днів, тобто з 08.11.2021 р по 22.11.2021 р

Процедура громадських обговорень відбувається шляхом надання письмових пропозицій.

Ознайомитися із Заявою, отримати інформацію екологічну інформацію, у тому числі пов’язану зі здоров’ям населення, що стосується ДДП, можливо на офіційному сайті Яремчанської міської ради - https://yaremcha-miskrada.gov.ua/, а також за адресою: 78500, Івано-Франківська обл., м. Яремче, вул. Свободи, буд. 266.

Орган, до якого подаються зауваження - Яремчанська міська рада,  78500, Івано-Франківська обл., м. Яремче, вул. Свободи, буд. 266, тел. 03434-22340, e-mail: jar_arch@ukr.net.

Строки подання зауважень і пропозицій – 15 днів з дати початку процедури громадського обговорення, тобто з 08.11.21р по 22.11.2021

Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується ДДП – Івано-Франківська ОДА https://www.if.gov.ua/  та Яремчанська міська рада.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту ДДП відсутня.