ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акту

Дата: 08.11.2021 15:11

рішення Яремчанської міської ради «Положення про плату за тимчасове користування окремими елементами благоустрою Яремчанської міської територіальної громади для здійснення підприємницької діяльності»

Проект рішення розроблено у зв’язку з необхідністю врегулювання питання щодо надання та плати за тимчасове користування окремими елементами благоустрою з можливістю розміщення елементів вуличної торгівлі та обєктів віднесених до сфери відпочинку, розваг, споживчого ринку, послуг та іншого призначення на території Яремчанської міської територіальної громади для здійснення підприємницької діяльності.

Запропонований проект дозволить досягти збалансованості інтересів територіальної громади з одного боку, а також фізичних осіб і суб’єктів господарювання – з іншого, в аспекті застосування єдиного підходу до визначення плати за користування окремими елементами благоустрою комунальної власності.

З повним текстом проекту рішення та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитись на офіційному сайті Яремчанської міської ради  https://yaremcha-miskrada.gov.ua/  в розділі Регуляторна політика – проекти рішень регуляторних актів.

ПРОПОЗИЦІЇ ТА ЗАУВАЖЕННЯ  до проекту рішення Яремчанської міської ради від фізичних та юридичних осіб приймаються відділом економічного розвитку міськвиконкому в письмовому та електронному вигляді протягом 1 (одного) місяця з дня оприлюднення на офіційному веб-сайті Яремчанської міської ради  проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу за адресою:

78501, м. Яремче, вул. Свободи, 266, II поверх (каб.16)   тел.2-30-01;

електронною поштою за адресою:  feds1@ua.fm