ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту регуляторного акту рішення Яремчанської міської ради «Про затвердження Правил благоустрою Яремчанської міської територіальної громади»

Дата: 16.11.2021 09:21

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Яремчанської міська рада повідомляє про оприлюднення на власному офіційному сайті проєкт рішення Яремчанської міської ради «Про затвердження Правил благоустрою Яремчанської територіальної громади» (далі – проєкт регуляторного акта) з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Розробник проєкту регуляторного акту – управління містобудування, архідектури, будівництва та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Яремчанської міської ради.

Основною метою розробки та впровадження проєкту регуляторного акту є:

- вдосконалення нормативної бази, впровадження державної регуляторної політики у сфері благоустрою, врегулювання правовідносин між суб’єктами, на яких розповсюджується дія регуляторного акту;

- створення умов захисту і відновлення сприятливого для життєдіяльності як людини так і суб’єктів господарювання середовища;

- визначення чітких вимог до організації роботи та заходів з благоустрою на території Яремчанської міської територіальної громади організаціями, установами, закладами, суб'єктами господарювання та мешканцями населених пунктів, їх прав та обов'язків;

- захист довкілля;

- покращення санітарного стану та мікроклімату на території громади;

- належне утримання та раціональне використання територій населених пунктів;

- збереження об'єктів та елементів благоустрою, у тому числі зелених насаджень, їх раціональне використання.

Пропозиції та зауваження до проєкту регуляторного акту приймаються протягом одного місяця з дати його оприлюднення в письмовій формі:

- поштою за адресою: 78501,Івано-Франківська обл., м. Яремче, вул. Свободи, буд. 266

- електронною поштою за адресою: jar_mvk@ukr.net, з поміткою «Пропозиції та зауваження до проєкту регуляторного акту».

Управління містобудування, архітектури,

будівництва та житлово-комунального