До відома

Дата: 30.11.2021 14:29

Щорічна Всеукраїнська акція

«16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня 2021 року проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою та спрямована на привернення уваги громадськості до проблем гендерно зумовленого насильства. Яремчанська міська територіальна громада долучилася до проведення даної акції у центральній частині міста в Міжнародний день проти насильства щодо жінок. Під час акції роздано інформаційні матеріали, буклети,браслети,які містять інформаціію щодо насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми , гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

Шістнадцятиденний період кампанії охоплює

наступні важливі дати:

25 листопада- Міжнародний день проти насильства щодо жінок

1 грудня- Міжнародний день боротьби зі СНІДом

2 грудня-Міжнародний день боротьби з рабством

3 грудня-Міжнародний день людей з інвалідністю

5 грудня-Міжнародний день волонтера

6 грудня- річниця інциденту в Монреалі

10 грудня-Міжнародний день прав людини

Наслідки насильства в сім'ї - це стреси і велика кількість психологічних проблем, в тому числі психічні розлади, психосоматичні захворювання, аж до наркоманії і суїциду, зруйновані сім'ї і покалічені долі. І дуже часто такі злочини залишаються безкарними.

Якщо Ви або Ваші близькі страждають від домашнього насильства, не потрібно це терпіти й приховувати!Краще раз і назавжди припинити знущання, ніж соромитися зізнатися в цьому, прирікаючи себе і своїх дітей на довгі страждання.

Національна «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації: 116123 (безкоштовно з мобільного) або 0 800 500 335 (безкоштовно зі стаціонарних). Цілодобово, анонімно та конфіденційно.