Дата: 02.12.2021 16:18

Виконавчий комітет Яремчанської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста по роботі із засобами масової інформації та громадськістю відділу загальної, організаційної роботи та інформаційної політики.

Основні вимоги до кандидатів:

• вища освіта відповідного професійного спрямування не нижче ступеня

бакалавра, вільне володіння державною мовою. Без вимог до стажу роботи.

Особи, які відповідають основним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4*6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- копію документа, який посвідчує особу (паспорта громадянина України);

-копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

- документ про повну загальну середню освіту, який підтверджує вивчення української мови як навчального предмета (дисципліни) або державний сертифікат про рівень володіння державною мовою, що видається Національною комісією зі стандартів державної мови відповідно до Закону України від 25 квітня 2019 року №2704-VIII «Про забезпечення функціонування української мови як державної»;

- довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Особи, які працюють у виконавчому комітеті Яремчанської міської ради і бажають взяти участь у конкурсі, зазначених документів до заяви не додають.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції”.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Учасники конкурсу складають іспит на перевірку знання Конституції України, Законів України "Про службу в органах місцевого самоврядування" та "Про запобігання корупції", а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень відділу загальної, організаційної роботи та інформаційної політики виконавчого комітету Яремчанської міської ради.

Інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається відділом кадрової роботи та нагород виконавчого комітету Яремчанської міської ради додатково.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою: 78500 Івано-Франківська область місто Яремче вулиця Свободи, 266 Виконавчий комітет Яремчанської міської ради 2 поверх кабінет № 17 тел.: (03434) 2-26-38.

Основні вимоги до кандидатів:

• вища освіта відповідного професійного спрямування не нижче ступеня

бакалавра, вільне володіння державною мовою. Без вимог до стажу роботи.

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4*6 см;

- копію документа, який посвідчує особу (паспорта громадянина України);

-копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

- довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).