Відбувся семінар «Права та захист осіб з інвалідністю»

Дата: 06.12.2021 08:47

Щорічно з 25 листопада по 10 грудня в Україні проводиться Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства».

Дана кампанія охоплює кілька важливих дат, одна з них 3 грудня - Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями .

Сьогодні у Міжнародний день захисту прав осіб з інвалідністю в приміщенні Яремчанської міської філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено семінар на тему: «Права та захист осіб з інвалідністю».

На захід запрошено людей з обмеженими можливостями, які перебувають на обліку в міському центрі зайнятості як безробітні, працівників управління соціального захисту та надання соціальних послуг населенню виконавчого комітету Яремчанської міської ради, відділу «Яремчанської правової допомоги» Івано-Франківського місцевого центру надання безоплатної особистої правової допомоги.

Під час семінару розглядались питання щодо додаткових гарантій у працевлаштуванні та соціальних послугах, які надає служба зайнятості особам з інвалідністю , індивідуальний підхід у сприянні працевлаштуванню, забезпечення технічними засобами реабілітації, санаторно-курортним лікуванням, пільг, про правові гарантії, які передбачені для людей з особливими потребами.