Повідомлення про проведення громадського обговорення

Дата: 14.12.2021 13:09

Повідомлення про проведення

громадського обговорення

20 ГРУДНЯ 2021 року о 14:00 годині

в приміщенні виконавчого комітету Яремчанської міської ради

(кімната депутата, ІІ поверх) відбудуться обговорення таких проектів регуляторних актів – рішення Яремчанської міської ради:

1. «Про затвердження Правил благоустрою Яремчанської територіальної громади»

Метою запропонованого регуляторного акту є упорядкування благоустрою та підтримання екологічної чистоти і порядку на території громади, встановлення законодавчо врегульованих прав і обов’язків та підвищення відповідальності керівників підприємств, установ та організацій всіх форм власності та громадян, для забезпечення умов, сприятливих для життєдіяльності людини.

2. «Про затвердження Положення про плату за тимчасове користування окремими елементами благоустрою Яремчанської міської територіальної громади для здійснення підприємницької діяльності»

Проект рішення розроблено у зв’язку з необхідністю врегулювання питання щодо надання та плати за тимчасове користування окремими елементами благоустрою з можливістю розміщення елементів вуличної торгівлі та об’єктів віднесених до сфери відпочинку, розваг, споживчого ринку, послуг та іншого призначення на території Яремчанської міської територіальної громади для здійснення підприємницької діяльності.

До участі в обговоренні запрошуються суб’єкти господарювання,  громадські організації та інші зацікавлені особи.

З проектами рішень можна ознайомитися на сайті міста в розділі «Регуляторна політика» -­› «Проекти регуляторних актів».

Відповідальна особа за проведення відкритих громадських обговорень: перший заступник міського голови Роман Якубовський

(м.Яремче, вул. Свободи, 266, тел. 2-30-06).