Актуальна інформація!!!

Дата: 11.01.2022 14:25

Яремчанська міська рада інформує власників готелів, мотелів,  садиб, котеджів та інших закладів які приймають на проживання туристів, що рішенням міської ради від. 24.06.2021року №169-11/2021 (https://rada.info/upload/users_files/33309833/docs/9f7c52294745cc50c16d4710d56f1422.pdf)  на території Яремчанської міської територіальної громади встановлено нові ставки туристичного збору, а саме:

у розмірі 0.5 відсотка – для готелів (для внутрішнього та в'їзного туризму);

у розмірі 0.3 відсотка – для садиб, котеджів та інших закладів, які приймають туристів від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої  законом на 1 січня звітного (податкового) року, для однієї особи за добу проживання (для внутрішнього та в'їзного туризму);

Тобто  0.3 відсотка -19.50 грн. (при мінімальній з/п 6500грн) з однієї особи за добу;

0.5 відсотка -32.50 грн.  (при мінімальній з/п 6500грн) з однієї особи за добу.

Даний податок є одним з бюджетоформуючих податків та зборів, за рахунок поступлень якого можна розвивати туристичну привабливість та інфраструктуру громади.

Наголошуємо на актуальності правильності  нарахування та сплати даного збору та нагадуємо про відповідальність за ухилення від оподаткування згідно вимог  чинного законодавства.

Надіємось на Ваше розуміння та співпрацю!