Відбулися засідання профільних комісій

Дата: 25.01.2022 16:53

Напередодні пленарного засідання чергової 21 сесії Яремчанської міської ради, яке відбудеться 27 січня, активно працюють постійні комісії. У засіданнях взяли участь депутати, які входять до складу комісій, секретар міської ради Петро Жіляк, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Василь Озорович.

Під час засідання комісії з питань економіки, фінансів, бюджету, туризму та інвестицій присутні розглянули всі сім питань. Серед переліку питань порядку денного - про внесення змін до бюджету Яремчанської міської територіальної громади на 2022 рік; про тимчасове звільнення від сплати орендної плати за договорами оренди харчоблоків закладів загальної середньої освіти, про затвердження фінансового плану ВУВКГ на 2022 рік, а також депутати погодили ряд Програм.

Засідання комісії з розгляду земельних питань, екології, рекреації, будівництва, архітектури та містобудування було не менш конструктивним та продуктивним. Всього впродовж години члени комісії детально розглянули всі проекти рішень, деякі питання відправили на доопрацювання та розглянути повторно на наступному засіданні, у зв’язку з суперечливими моментами, які виникли під час розгляду.

Після обговорення члени комісії рекомендували профільні питання до розгляду чергової 21 сесії.