Щотижнева робоча зустріч

Дата: 08.02.2022 09:41

Понеділок, 7 лютого, як зазвичай, розпочався з робочої зустрічі керівництва виконавчого комітету міської ради з керівниками структурних підрозділів міськвиконкому, комунальних підприємств, закладів охорони здоров’я та установ освіти міської територіальної громади.

Перший заступник міського голови Роман Якубовський, який вів даний захід, акцентував увагу на роботі освітніх навчальних закладів, зокрема, щодо дотримання температурного режиму, роботі гуртків позашкільного навчального закладу.

Говорилося також про закупівлю нового котла центральною міською лікарнею, який необхідно встановити до кінця місяця, про ремонт підвісної лавки через річку Прут на вулицю Стефаника, про продовження роботи по заключенню договорів на вивезення твердих побутових відходів, про відведення земельних ділянок для паркування транспортних засобів, про проведення спортивних змагань та ін.

За результатами наради керівникам окремих структурних підрозділів міськвиконкому та комунальних підприємств дано відповідні доручення.