Щотижнева робоча зустріч

Дата: 14.02.2022 11:19

Тиждень розпочався, звично, нарадою з керівниками окремих структурних підрозділів міської ради, комунальних установ, закладів охорони здоровя та освіти  під головуванням першого заступника міського голови Романа Якубовського.

Головуючий акцентував увагу на роботі освітніх закладів, забезпеченні безперебійного теплопостачання. Наголошував на систематичному функціонуванні позашкільних гуртків, що забезпечує всебічний розвиток школярів.

Головний лікар ЦМЛ Олександр Соколюк доповів про транспортування медичним гелікоптером травмованої дівчинки з Яремча до Львова. Подія сталося в суботу, 12 лютого, вертоліт сідав на місцевому стадіоні. Також найближчими днями запустять роботу нового котла в лікарні, який попередньо вже встановили.

За результатами наради, керівникам окремих структурних підрозділів міської ради та комунальних установ були дані відповідні доручення, зокрема: продовжувати роботу по укладенню договорів на вивезення твердих побутових відходів (КП «Благоустрій»); перевірити на відповідність нормам споруди цивільного захисту (завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, оборонної та мобілізаційної роботи Петро Савчук) та інші.