Урочистості з нагоди Дня єднання
Дата: 16.02.2022 13:33
Кількість переглядів: 571
Зранку на площі біля будівлі виконавчого комітету відбулася церемонія підняття Державного прапору України. Вона супроводжувалась спільним виконанням Державного гімну України. У заході взяли участь керівництво міськвиконкому, депутати, члени та працівники виконавчого комітету, представники комунальних установ, закладів охорони здоров’я та освіти, громадськість краю.