Тепло для лікарів і пацієнтів

Дата: 16.02.2022 16:57

Сьогодні, 16 лютого, в Яремчанській центральній міській лікарні ввели в експлуатацію новий котел.

За словами головного лікаря Олександра Соколюка, півтора тижні тому для закладу закупили котел КСВ-063.

«Лікарня опалюється за допомогою двох котів – один працює постійно, а інший – резервний. Той, що постійно працював, уже згідно стандартів і вікових обмежень, вичерпав свою працездатність. На одному котлі такий заклад, як наша лікарня, звісно, працювати не може. Зокрема, якщо б під час опалювального сезону трапилася якась ситуація і резервний котел вийшов з ладу, то відповідно, була б надзвичайна ситуація. Тому прийняли рішення, щоб не допустити до цього і якомога швидше придбати новий. Відрадно, що знайшли такий самий котел. Тож сьогодні котел запущений, зараз лікарня опалюється ним», – розповідає Олександр Петрович.

Новий котел коштував бюджету міста 199 тис. гривень.