Громадо!

Дата: 28.02.2022 11:11

До вашого відома, керівництво міської ради, посадові особи відповідальні за цивільний захист населення та за стабільну роботу в системах життєзабезпечення на території міської ради, виконавчий комітет працюють у штатному режимі.

Ведеться максимально злагоджена робота!

Зараз всі сили спрямовані для забезпечення ефективного захисту нашої громади, безпеки місцевих жителів та приїжджих.

Наше головне завдання – навчитися бути дружніми, стати прикладом стриманості та впевненості. Найважливіше зараз – життя і здоров’я кожного з нас.

Не реагуйте на провокації, підтримуйте тих, хто поруч. Толерантно і стримано ставмося до людей, які приїхали до нас.

Наголошуємо, що всі біженці/особи, які тимчасово проживають на території громади, мають зареєструватися в ЦНАПі Яремчанська міська рада.