Шановні співвітчизники!

Дата: 01.03.2022 13:59

Шановні співвітчизники!

Україна потребує вашої допомоги! На виконання Указу Президента України №69/2022 від 24.02.2022 року Надвірнянський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки проводять призов на військову службу по мобілізації.Чекаємо вмотивованих військовозобов’язаних чоловіків, яким небайдужа доля України. Не чекайте повістки, вона не обов'язкова.

Надвірнянський район дав прихисток багатьом сім'ям з різних областей України. Ми чекаємо чоловіків, які не стоять на обліку у Надвірнянському РТЦК та СП, але не мають можливості повернутися до територіальних центрів по місцю реєстрації.

За додатковою інформацією можна звернутись за телефоном +380 3475 2-25-37. Прохання говорити по суті.

З собою потрібно мати:

- військовий квиток

- речі на відправку

- продукти харчування на 1-2 доби.

Нагадуємо, що під час мобілізації за громадянами України зберігається робоче місце та заробітна плата. Окрім того мобілізовані військовослужбовці отримують грошове та речове забезпечення на рівні з військовослужбовцями, які проходять військову службу за контрактом.

Слава Україні!!!