Благодійні турніри з міні-футболу «Разом ми сильні» на підтримку Збройних Сил України

Дата: 16.05.2022 16:41

14-15 травня на стадіонах м. Яремче, с. Микуличин та смт. Делятин відбулися благодійні турніри з міні-футболу «Разом ми сильні» на підтримку Збройних Сил України.

Завдяки внескам команд та всіх охочих вдалося зібрати 32 тисячі 440 гривень та 100 доларів.

Організаторами є Яремчанська територіальна громада, ФК «Микуличин», ФСТ «Динамо» та Надвірнянська районна асоціація футболу.

До благодійного спортивного заходу долучилися 6 ветеранських команд та 14 аматорських.

З вітальним словом до учасників турніру зі спортивного майданчика Микуличина звернувся міський голова Андрій Мироняк, який теж був гравцем в одній з команд нашої громади.

Головна мета заходу – благодійність, адже зібрані кошти спрямують на потреби ЗСУ. І, звісно, змагання дали змогу учасникам отримати позитивний заряд енергії та наснагу до подальшої боротьби за перемогу.

Отож переможцями Благодійного турніру серед ветеранів стали футболісти міста Надвірна, серед аматорських команд перемогли гравці ФК «Надвірна».

Призери ветеранів:

1 - м. Надвірна

2 - с. Микуличин

3 - м. Яремче

Призери аматорів:

1 -ФК «Надвірна»

2 - ФК «Бандерштадт» Надвірна

3 - ФК «Олімп» Татарів

Переможців та призерів турніру нагородили кубками і медалями.

Наближаємо перемогу разом!