Дата: 24.05.2022 15:45

Сьогодні під головуванням міського голови Андрія Мироняка відбулось чергове засідання виконавчого комітету Яремчанської міської ради.

Виконком затвердив заходи щодо підготовки житлово-комунальної галузі громади до осінньо-зимового періоду 2022-2023 років.

Вони передбачають підготовку до роботи в зимових умовах житлового фонду, об’єктів тепло-, водопостачання, спецтехніки, виробничо-технічних приміщень, теплових, водопровідних та каналізаційних мереж, а також закладів соціальної сфери.

Також затвердили підсумки роботи підприємств житлово-комунальної  галузі в минулий осінньо-зимовий період. Опалювальний сезон 2021-2022 років розпочався своєчасно, теплопостачання подавалося безперебійно, порушень фінансової дисципліни підприємствами ЖКГ не було. Заборгованості за спожиті енергоносії комунальні підприємства не мають.

Окрім цього підтримали й інші проекти рішень,  що стосуються різних сфер життєдіяльності територіальної громади:

Про затвердження Положення про Яремчанську міську субланку  Надвірнянської  районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту.

Про  закріплення територій обслуговування за закладами дошкільної та загальної середньої  освіти.

Про погодження укладення договору про плату за тимчасове користування окремими елементами благоустрою.

Про уповноваження старости на вчинення нотаріальних дій.

Про внесення змін до бюджету Яремчанської міської територіальної громади на 2022 рік.