Дорогі діти, шановні батьки!

Дата: 01.06.2022 09:48

Сердечно вітаю вас з теплим та прекрасним святом – Міжнародним днем захисту дітей! Вітаю всіх, хто своєю працею і наполегливістю зміцнює благополуччя підростаючого покоління, сприяє розвитку здорових стосунків і взаєморозуміння в цьому юному середовищі! Саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Нехай наші діти якомога довше залишаються дітьми. Безтурботними, веселими, радісними. Бажаю, щоб кожна дитина була здоровою й оточеною турботою батьків. Нехай небо над головою завжди буде мирним, а кожен новий день – добрим і цікавим. А батькам бажаю терпіння, доброти та ніжності.

Зі святом, любі діти, і нехай цей день залишить у вас лише приємні спогади.

З повагою,

начальник служби у справах дітей

міськвиконкому                                                                                   Марія Кочержук