Вебінар "Продажі під час війни"

Дата: 08.06.2022 10:54

Запрошуємо на вебінар

Продажі під час війни

09 червня (четвер), 16:00 – 17:00

Онлайн

В складних умовах війни перед підприємцями стоять важкі питання: як вести комерційну діяльніcть в умовах дефіциту клієнтів та фінансових ресурсів, чи етично зараз продавати та як адаптувати стратегії продажів до нових реалій?

Знайти відповіді на ці питання допоможе експерт з продажу Вадим Марценко, який активно допомагає підприємцям переформатувати продажі під час дії воєнного стану та виробити нові стратегії роботи з клієнтами, направлені на взаємовигоду та підтримку життєздатності економіки України.

На вебінарі ми обговоримо

• Як війна вплинула на сферу продажів та як прилаштуватися до нинішньої ситуації.
  • Як побудувати екологічні партнерські відносини між клієнтом та продавцем.
  • Як зрозуміти, що дійсно потрібно клієнту та змотивувати його зробити покупку.

Експерт заходу:

Вадим Марценко

21 рік досвіду в продажах.
Психодрама-практик, психотерапевт, сертифікований бізнес-коуч (метод Морено).
Акредитованний консультант Європейського банку реконструкції та розвитку.
Має 200+ побудованих та систематизованих відділів продажу, навчив 10000+ менеджерів з продажу.
Серед клієнтів: OLX, Skoda, INGO Україна, Unit School of Business та багато інших.

0-608543001625206762
Зареєструватися>>

Додаткова інформація

Посилання на онлайн-трансляцію буде відправлено Вам на пошту за годину до початку трансляції.

Організатори

Захід організовано Клубом Ділових Людей України в рамках ініціативи Stand for Ukrainian business, що реалізується Мережею Центрів Інформаційної Підтримки Бізнесу в межах програми «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яка спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини через німецьку урядову компанію Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Бізнес-можливості
Інші бізнес-заходи