Співчуття
Дата: 10.06.2022 14:21
Кількість переглядів: 534
Міський голова Андрій Мироняк та працівники виконавчого комітету Яремчанської міської ради висловлюють щирі співчуття родині колеги Романа Слободяна з приводу смерті його батька Дмитра.
У цей важкий час приносимо щирі співчуття сім’ї та рідним, розділяємо Ваш біль та схиляємо голову в глибокій скорботі. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати найдорожчої для Вас людини, а слова підтримки допоможуть перенести Ваше родинне горе.
Нехай Всемилостивий Господь прийме Його світлу та щиру душу і оселить там, де праведні спочивають.
Царство Небесне! Вічна і світла пам'ять!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/33309833/44536a56e9f2cef3a3bed4ef86904fba.jpg)
« повернутися