Звіт про використання коштів, отриманих від одноденних заробітків

Дата: 21.06.2022 10:03

Протягом трьох місяців, за дорученням міського голови, виконавчий комітет Яремчанської міської ради, КНП «Яремчанська центральна міська лікарня», КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги», Міське комунальне підприємство, СКП «Добробут-М», ВУВКГ, КП «Благоустрій», фінансове управління міськвиконкому, управління соціального захисту та надання соціальних послуг населенню міськвиконкому, управління освіти, культури, спорту, та молодіжної політики міськвиконкому, Яремчанський ліцей №1, Яремчанський ліцей №2, Микуличинський ліцей, Яремчанська гімназія, ЗДО «Гірський струмочок м. Яремче, ЗДО «Ягідка» с. Микуличин, будинок творчості дітей та юнацтва м. Яремче, Яремчанська дитячо-юнацька спортивна школа, інклюзивно-ресурсний центр, дитяча школа мистецтв, міжшкільний навчально-виробничий комбінат, ПП «Яремчанське підприємство по забезпеченню тепловою енергією», клубні та бібліотечні установи здійснювали пожертвування в розмірі одноденної заробітної плати працівників для потреб Збройних Сил України.

Всього зібрали 1 млн. 136 тис. 500 грн.: у березні (469,2 тис. грн), квітні (401,2 тис. грн.) та травні (266,1 тис. грн.).

За ці кошти, на безоплатній основі, надали таку гуманітарну допомогу:

• 396,0 тис. грн. витратили на придбання двох вантажних автомобілів ЗІЛ та одного кузова. Ці транспортні засоби, 24 квітня, передали для Збройних Сил України через Надвірнянський РТЦК та СП.
      • 28 квітня для бійців 10 окремої гірсько-штурмової бригади передали автомобіль Toyota RAV4, вартість якого склала 132,0 тис. грн. та Mersedes ML вартістю 148,5 тис. грн.
      • 6 травня для бійців 3 стрілецької роти Територіальної оборони міста Яремче відправили автомобілі Volkswagen T4 вартістю 132,0 тис. грн. та Ford Transit вартістю 115,5 тис. грн.

Вартість транспортних засобів вказана з урахуванням технічного огляду (заміна мастил та рідин), фарбування та заправки пального.

Решту коштів спрямували:

• 30, 0 тис. грн. новоствореному батальйону окремої 10 гірсько-штурмової бригади;
      • 16, 2 тис. грн. на закупівлю кріплень на АК74 для бійців Збройних Сил України;
      • 64,0 тис. грн. на придбання тепловізора, який буде переданий секретарю Яремчанської міськради Петру Жіляку, який зараз служить у лавах ЗСУ;
      • 2,3 тис. грн. виділили на придбання пального для перевезення бійців ЗСУ;
      • Одноразова матеріальна допомога сім’ям загиблих воїнів: Петра Патриляка з Микуличина – 50,0 тис. грн., Василя Годованця з Яремче – 50,0 тис. грн.