Міськрада виділила кошти для облаштування укриттів освітніх закладів

Дата: 20.07.2022 10:49

Під керівництвом міського голови Андрія Мироняка, 19 липня, відбулося чергове засідання 27-ї сесії міської ради.

На порядок денний винесено чотирнадцять важливих рішень з питань, які депутати попередньо детально розглянули та опрацювали на постійних комісіях міської ради.

З метою підготовки освітніх закладів до нового навчального року в умовах воєнного стану, на сесії міської ради із загального фонду бюджету міської територіальної громади виділили кошти на придбання матеріалів для облаштування підвальних приміщень для укриття цих закладів, зокрема:

- 100 000 грн. для Яремчанського ліцею №1;

- 200 000 грн. для Яремчанського ліцею № 2;

- 240 000 грн. для Микуличанського ліцею.

На виготовлення проектної документації робочих проєктів - 220 000 гривень, зокрема:

- капітальний ремонт котелень (заміна частини водогрійних котлів на енергоефективніші): Яремчанського ліцею №1 – 50 000 грн.; Яремчанського ліцею №2 – 170 000 грн.

Дошкільна освіта:

- 120 000 грн. для Микуличинського ЗДО «Ягідка»;

- 50 000 грн. для Яремчанського ЗДО «Гірський струмочок».

Заклади позашкільної освіти:

- 25 000 грн. для будинку творчості та юнацтва;

- 25 000 грн. для міжшкільного навчально-виробничого комбінату.

- 5 000 грн. для будинку Яремчанської дитячої школи мистецтв.

Спрямували 200 000 гривень субвенції, виділеної з обласного бюджету, для придбання матеріалів, будівельних матеріалів, інвентарю та інструментів для проведення ремонтних робіт господарським способом у ЗДО «Гірський струмочок».

Згідно інформації фінансового управління, депутати затвердили звіт про виконання бюджету за перший квартал 2022 року, який вдалося виконати.

Отож, за згаданий період, надходження до загального та спеціального фондів міського бюджету м. Яремче (без врахування міжбюджетних трансфертів) склали  27 420 630,87 грн. Своєю чергою, міжбюджетні трансферти загального та спеціального фонду склали 17 133 731,33 грн.

Власні доходи загального фонду склали 27 119 745,43 грн.

Доходи спеціального фонду (без врахування міжбюджетних трансфертів) склали 300 885,44 грн.

Видатки загального фонду міського бюджету громади за перший квартал 2022 року проведені в сумі 37 111 973 грн. Видатки спеціального фонду – 504 038 грн.

Варто зауважити, що показники першого кварталу – це фактично фінансово-господарська діяльність минулого року. І, незважаючи на те, що бюджет півріччя виконали, через складний, воєнний стан, важко розраховувати на виконання запланованих показників до кінця року.