Ще два авто від громади на потреби збройних сил

Дата: 20.07.2022 15:46

18 та 20 липня міський голова Андрій Мироняк від громади відправив ще два автомобілі на потреби збройних сил.

Зокрема, адресно передали:

- легковий транспорт TOYOTA LANDCRUISER 95 COLORADO GX A для нашого земляка, Миколи Петращука, який з перших днів боронить українську землю від окупантів.

До придбання авто фінансово долучилися Асоціація готельєрів та власників садиб Яремчанщини за координації мецената, директора БО «БФ «КАРПАТСЬКИЙ ВОЛОНТЕРСЬКИЙ ЦЕНТР» Андрія Мартищука – 3151 долар та 3151 долар – кошти з пожертвувань одноденної заробітної плати працівники виконавчого комітету Яремчанської міської ради, закладів освіти, управління соціального захисту, комунальних підприємств, закладів охорони здоров’я;

- легковий транспорт Mazda Pikap для нашого захисника Назарія Балагутрака.

Придбали машину за добровільні пожертвування депутатського корпусу міської ради та знову ж таки кошти з пожертвувань одноденної заробітної плати працівників. Вартість авто – 6000 євро.

Зараз дуже важливо виконувати запити наших захисників та спрямовувати ресурси на допомогу армії.

Хочемо, щоб кожна допомога посприяла українським військовим у боротьбі з ворогом.