Вулична акція «#ПротиДій торгівлі людьми»

Дата: 29.07.2022 15:14

З нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми, який щороку відзначається 30 липня, управління соціального захисту та надання соціальних послуг населенню спільно з виконавчим комітетом міськради, Яремчанською міською філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості, службою у справах дітей, управлінням освіти, культури, спорту та молодіжної політики, відділенням поліції № 1 м. Яремче Надвірнянського РВП ГУНП В Івано-Франківській області, провели вуличну акцію на залізничному вокзалі та в центрі міста щодо попередження торгівлі людьми та виявлення постраждалих осіб.

Під час акції роздали інформаційні матеріали, буклети, пам’ятки, які містять інформацію про проблему торгівлі людьми, види допомог особам, які постраждали від торгівлі людьми та інформацію для громадян, які збираються працювати за кордоном.

Громадяни повинні знати свої права й бути готовими їх захистити!

Варто пам’ятати, багато з тих, хто став жертвами торгівлі людьми, не готові визнати себе постраждалими, або через брак розуміння цього явища, або через страх, сором чи зневіру в можливість отримати допомогу.

Зазвичай пильність та обережність можуть врятувати як власне життя, так і життя близьких та рідних.