Шановні яремчанці та гості міста!

Дата: 31.07.2022 08:42

Сьогодні особливий день – ЯРЕМЧУ 235 років!

У такі моменти ми відчуваємо гордість за свою малу батьківщину, сповнюємося почуттям єднання тисяч таких різних і водночас рідних людей.

Щороку Яремче відвідують тисячі гостей, які їдуть звідусіль, щоб насолодитися його красою і культурою, гостинністю місцевих жителів.

У непростий час війни громада показала, що це місто надійного тилу. Місто, яке зігріло любов’ю тисячі людей України, що знайшли тут тимчасовий прихисток.

Дякую всім вам за небайдужість до долі рідного міста, тим, хто словом і ділом змінює кожного дня життя на краще. Вірю в активну громадянську позицію кожного і впевнений, що ваше натхнення, сміливість і розум – гарантія розвитку та процвітання нашої громади.

Цьогоріч ми не святкуємо День міста, бо в країні війна. Однак, попереду в нас багато свят та перемог, які ми зустрінемо під мирним небом на українській землі. Вірмо в Збройні Сили України, у всіх, хто самовіддано боронить нашу рідну землю.

Хай наше місто завжди розвивається, а поміж нами панує злагода, взаємна повага та довіра.

З повагою - міський голова Андрій Мироняк