Три нові автобуси возитимуть дітей до ліцеїв

Дата: 04.10.2022 15:11

Два з них були придбані за залишкові кошти освітньої субвенції 2021-го року й коштували 4 млн 727 тис 230 гривень.
Наші діти мають навчатися, тож із 1 вересня був запущений навчальний процес у всіх освітніх закладах Яремчанщини.
Питання підвозу дітей до місць навчання для нашої громади актуальне протягом останніх років, адже "шкільні" автобуси були зношеними й потребували частих ремонтів.
Ще на початку року керівництво громади запланувало купівлю шкільних автобусів за рахунок залишків коштів освітньої субвенції у 2021 році. Проте через воєнний стан реалізувати все вдалося лише зараз.
Завдяки систематичному клопотанню перед обласною військовою адміністрацією та народними депутатами щодо внесення змін у фінансування закупівлі шкільних автобусів, наприкінці серпня Кабмін розширив перелік пріоритетних видатків на соціальну сферу, освіту та медицину, тож у вересні провели оплату, а громада отримала два автобуси для підвозу здобувачів освіти.
Окремо, завдяки сприянню міського голови Андрія Мироняка, голови Надвірнянської районної державної адміністрації Володимира Паська та за підтримки благодійників Валентина Руднєва і Юрія Олентира, громада отримала ще один автобус у подарунок.
Висловлюємо щирі слова вдячності за фінансову допомогу в придбанні автобуса. Безсумнівно, це вагомий внесок у розвиток освіти та майбутнє дітей.
Один транспортний засіб виділили для користування Яремчанському ліцею №1 (651 учень), а два - Микуличинському ліцею (840 учнів).
Нагадаємо, що частину автобусів, якими користувалися освітні заклади раніше, громада передала для потреб ЗСУ.