Пам’ятні панахиди на території громади 14 жовтня

Дата: 12.10.2022 14:20

З нагоди Дня захисників і захисниць України, свята Покрови Пресвятої Богородиці, 80-річчя УПА та Дня Українського козацтва запрошуємо на заходи, що відбудуться 14 жовтня на території Яремчанської територіальної громади.

11:30 – пам’ятна панахида з покладанням квітів до могил загиблих захисників України за участі Івано-Франківського національного академічного Гуцульського ансамблю пісні і танцю «Гуцулія» в м-ні Дора (урочище «Скала»).

В рамках заходу волонтерська група "Борщик Дорянський", "Файна Фамілія" організовують Благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ.

Додатково об 11:00 год. біля виконавчого комітету буде організовано транспорт для підвозу жителів громади для участі в пам’ятній панахиді біля криївки в Дорі.

11:30 – пам’ятна панахида біля символічної могили Січовим Стрільцям за участі народного аматорського фольклорно-етнографічного колективу «Карпатські зорі» з покладанням квітів до могил загиблих захисників України, пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та Пам’ятного Хреста борцям за волю України в урочищі Копчин с.Микуличин.