Тримайся, моя рідна Україно!

Дата: 15.10.2022 09:18

В Дорі, біля відновленої криївки відбулася пам'ятна панахида з нагоди Дня захисників і захисниць України, свята Покрови Пресвятої Богородиці, 80-річчя УПА та Дня Українського козацтва.

Молилися за всіх, хто сьогодні виборює незалежність і свободу України. Згадували синів і дочок усіх часів творення історії української державності. Просили Богородицю покрити своїм Покровом нашу втомлену, але незламну землю.

У привітальному слові міський голова Андрій Мироняк наголосив на важливості знати і пам'ятати свою історію, без якої немає майбутнього. Зауважив, що в теперішній війні український народ показав свою згуртованість, незламність та силу духу до творення вільної, сильної держави.

Патріотичними піснями вітали присутніх національний академічний Гуцульський ансамбль пісні і танцю "Гуцулія", місцеві виконавці - Оксана Бойко, гурт "Криївка" та чоловічий хор духовного співу "Златоуст".

Волонтерська група «Борщик Дорянський», «Файна Фамілія» та Яремчанський ліцей 2 організували Благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ.

Представники влади та громадськості поклали квіти до пам'ятних знаків та могил загиблих.

Слава Україні, її захисникам і захисницям!