Вулична акція «#ПротиДій торгівлі людьми

Дата: 18.10.2022 14:31

Яремчанська міська територіальна громада долучилася до відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. У центральній частині міста провели вуличну акцію.

Організатори заходу управління соціального захисту та надання соціальних послуг населенню виконавчого комітету Яремчанської міської ради, Яремчанська міська філія Івано-Франківського обласного центру зайнятості, служба у справах дітей міськвиконкому.

Головна мета акції – привернення уваги громадськості до проблем торгівлі людьми, мінімізація ризиків потрапляння у критичну ситуацію. Адже багато людей, які постраждали від такого злочину, не звертаються за допомогою, а дехто взагалі не знає, кому і яким чином можна повідомити про факти порушення їхніх прав.

Під час акції працівники роздавали перехожим буклети з інформацією про проблему торгівлі людьми, види допомог особам, які постраждали від торгівлі людьми та інформацію для громадян, які збираються працювати за кордоном.

Громадяни повинні знати свої права й бути готовими їх захистити.

Зазвичай пильність та обережність може врятувати як власне життя, так і життя близьких та рідних.