Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту

Дата: 04.11.2022 14:21

про оприлюднення регуляторного акту –

проекту рішення Яремчанської міської ради

«Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів

оціночної діяльності у сфері оцінки земель Яремчанської міської

З метою забезпечення дотримання законодавства України та врегулювання відносин між міською радою, суб’єктами підприємницької діяльності та громадянами в сфері земельних відносин відділом земельних відносин Яремчанської міської ради розроблено проект регуляторного акту – проекту рішення: «Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель Яремчанської міської територіальної громади для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок, що підлягають продажу» (далі – Положення).

Положення є місцевим нормативно-правовим актом, вимоги якого відповідно до статті 144 Конституції України є обов’язковим для виконання на відповідній території органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, посадовими, юридичними та фізичними особами.

Проект регуляторного акту, відповідний аналіз регуляторного впливу розміщені на офіційному веб-сайті Яремчанської міської ради.

Зауваження і пропозиції до проекту рішення направляти в письмовій формі протягом одного місяця з дня оприлюднення зазначеного регуляторного акту на офіційному веб-сайті Яремчанської міської ради, Івано-Франківської області: https://yaremcha-miskrada.gov.ua, до міської ради (вул. Свободи, 266, м. Яремче, Надвірнянський район, Івано-Франківська область, 78500, тел. 2-12-04) та на електронну адресу: zem.resursmvk@ukr.net для узагальнення та представлення на розгляд чергової сесії міської ради.