Відбулася 32 сесія Яремчанської міської ради

Дата: 08.11.2022 16:08

Відбулася 32 сесія Яремчанської міської ради під головуванням міського голови Андрія Мироняка.

Заслухали начальника фінансового управління Галину Кіщук, яка доповіла про виконання бюджету Яремчанської міської територіальної громади за 9 місяців 2022 року.

У ході засідання затвердили ще десять питань порядку денного, серед яких внесення змін до бюджету Яремчанської міської територіальної громади на 2022 рік; земельні та освітні питання.

Депутати розглянули звернення колективу ДЗ «Дитячий спеціалізований (спеціальний) санаторій «Прикарпатський» щодо можливої зміни форми власності закладу і збереження робочих місць та заслухали керівника Романа Мельника.

За пропозицією голови громади, обранці прийняли рішення про створення робочої групи для всебічного вивчення цього питання, до складу якої входитимуть представники колективу санаторію, міський голова Андрій Мироняк та перший заступник Роман Якубовський, депутати, представник департаменту охорони здоров’я ОДА, заступники обласної ради та представник МОЗ.