Яремчанська дитяча школа мистецтв приймала гостей з області

Дата: 11.11.2022 13:36

10 листопада на базі Яремчанської дитячої школи мистецтв відбулося засідання обласного методичного об'єднання викладачів мистецьких шкіл з фаху хореографії.

На засіданні були присутні керуючий справами міськвиконкому Василь Озорович та начальник управління освіти, культури, спорту та молодіжної політики Іван Онутчак.

Модератором заходу була директор школи Мирослава Бойко.

Заняття складалось з двох частин: відкритого уроку "Секрети моєї майстерності" з навчальної дисципліни «Спортивний бальний танець», який презентувала завідувач хореографічного відділення, викладач по класу спортивного бального танцю Мар’яна Муляр.

Опісля відбувся перегляд концертних номерів учнів школи (викладачі Наталія Вірста, Мар’яна Муляр).

Також присутні мали можливість переглянути відео та слайд презентацію про роботу хореографічного відділення школи мистецтва.

Засідання завершилося обговоренням та обміном досвідом серед педагогів.

Захід отримав високу оцінку компетентної обласної комісії, а також схвальні відгуки викладачів-хорегорафів мистецьких навчальних закладів області.