Дата: 24.01.2023 15:02

Сьогодні перший заступник міського голови Роман Якубовський провів чергове засідання виконавчого комітету. Члени виконкому працювали над такими питаннями порядку денного:

Про затвердження переліку та видів безоплатних суспільно-корисних робіт для осіб, які засуджені до покарання у вигляді громадських робіт на території м.Яремче та с.Микуличин у 2023 році.

Про затвердження видів оплачуваних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських (суспільно-корисних) робіт, та перелік об’єктів, на яких порушники виконуватимуть такі роботи на території м.Яремче та с.Микуличин у 2023 році.

Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами.

Про утворення комісії зі встановлення факту здійснення догляду.

Про реєстрацію помічників дієздатних фізичних осіб.

Про погодження укладення договорів про плату за тимчасове користування окремими елементами благоустрою.

Про надання дозволу.

Про погодження річного плану господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення Яремчанського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства.