Про прибирання прилеглої території від снігу та ожеледиці

Дата: 06.02.2023 11:12

У зв’язку з погіршенням погодних умов, звертаємося до підприємців, власників, орендарів офісів, установ, голів ОСББ щодо своєчасного прибирання прилеглої території від снігу та ожеледиці.

Просимо вас бути відповідальними, та своєчасно прибирати прилеглу територію від снігу. Нагадуємо, незалежно від форм власності та підпорядкування, суб’єкти у сфері благоустрою (згідно правил благоустрою №296-20/2021) повинні проводити прибирання прилеглої території, зокрема взимку забезпечити постійне прибирання снігу з метою утримання об’єктів благоустрою та прилеглих територій у належному санітарному стані.

Наголошуємо, що забороняється скидати сніг та сколений лід з тротуару на проїзну чи пішохідну частину вулиці.

Поважайте ваших відвідувачів, клієнтів, потенційних покупців та мешканців міста.

Спільно з комунальною службою зробимо територію громади чистою та безпечною.